HomePrzygodowe › CASIO CTK -591

CASIO CTK -591

 CASIO CTK -591 class= CASIO CTK -591 class= Casio CTK -591 CASIO CTK -591 zasilacz CASIO CTK -591 keyboard recenzja CASIO CTK -591 zasilacz CASIO CTK -591 adapter Casio CTK – 591 specyfikacje .

„Zakochany bez pamięci” to perła, lub orchidea – rzadkie, cenne znaleźć zostać utrzymane i pielęgnowane (lub karmi). To film bardziej zbliżona do małego, ryzykowny i odważny europejskiej produkcji, a następnie do wersji głównej Hollywood. Film wydaje się wynikać swoje wpływy głównie z dwóch genialny, młody hiszpański dyrektorów Alejandro Amenábar i Julio Medem. Zasadniczo, jej niewielkie romantyczny Sci-Fi blend przypomina Amenábar jest brawura tour de force „Open Your Eyes” („Vanilla Sky” aka). Jego eliptyczne opowiadanie historii, jego lot fantazji jest znakiem Julio Medem jest („Lucia i seks”, „Ziemia”). To jest w żaden sposób, aby zmniejszyć autentyczność filmu, kreatywność i oryginalność. W żaden sposób. „Zakochany bez pamięci” jest świeże, innowacyjne dzieło, że staliśmy się pragnąć na jałowej, krajobraz bezowocne z Szablonowe hollywoodzkich filmów.
To tylko film można by oczekiwać od spółki produkcyjne o nazwie Niebieski Ruin, to jest to, że Productions, Anonymous Content -. Firmy, które traktowali nas z tego filmu mały, ale niezwykły
film jest kreatywny pinnacle w pisarz Charlie Kaufmana („Being John Malcovich” „Adaptacja”), kariera, i popycha go na czele „Adaptacji” twórczej Hollywood.
miało być wszystko o pięknie, o mistyk kwiatów, czyli orchidee. W nim, Charlie Kaufman kona znaleźć sposoby przyjmowania Susan Orlean działki mniej książkę do udanego scenariusza bez pomocy przykazań Ten guru Hollywood scenariusz Robert McKee jest. W połowie filmu, Charlie daje się, uczęszcza jedno z seminariów piszących McKee jest, przyjmuje jego formuły (konflikt jest jasno określony, pistolet został wprowadzony, obowiązkowe scena pościg ma miejsce, etc) i Charlie ostatecznie kończy swoją historię. Niestety, to nie była historia, że ​​byliśmy (mis) doprowadziły oczekiwać przez większość filmu. Co nie udało się osiągnąć w „Adaptacji”, twórczo mówiąc, było świetnie ściągnął na „Zakochany bez pamięci”. Wraz z nim, w nim, Charlie Kaufman wreszcie odnajduje ją – jego „Ducha Orchid”! On również znajdzie swoje miejsce w Hollywood w całości z własnych – rzadkie osiągnięcie rzeczywiście
Jim Carrey jest idealnym cast. W następstwie, trudno sobie wyobrazić, ktoś gra na zamknięty w sobie, samotny, i zużyte wyglądający Joel Barish. Jego maniakalna niskim poziomie energii, jego maniera stonowana, jego dziwaków towarowym nigdzie nie można znaleźć, Tu całkowicie zapraszają siebie. Kate Winslet, w innej doskonałej obsady, gra Clementine, beztroską, artystycznej młoda kobieta, która burze w życiu Joela. Przeciwieństwa się przyciągają, ale są kolce na drodze do szczęścia. Kiedy dostaje się trudne, można przejść się na radykalne rozwiązania. Wprowadza Lacuna, Instytut Erasure pamięci. Ideą tej historii jest to, kiedy Joel, w środku jego leczenia, aby trwale usunąć wspomnienia z Clementine, postanawia, że ​​w jakiś sposób chce niektóre z jego wspomnień zachowanych.
Że film umiejętnie zygzaki w czasie i rzeczywistości alternatywnych jest wiele do kredytu z filmu francuskiego reżysera Michela Gondry. Doświadczony reżyser teledysku, on okazuje się być idealnie dopasowany do przechwytywania filmu, za dziwaczne, niecodzienny wrażliwości.
Film jest rzadko przepływu pracowników dziwny charakterystyka Lacuna, inaczej umiejętnie grał Mark Ruffalo, Elijah Wood i Kirsten Dunst. Jeśli Charlie Kaufman udało się ujarzmić swoje wczesne dziwactwa pisania na ekranie (sposób Jim Carrey zrobił z jego działania), film byłby trochę bardziej utalentowany i znacznie bardziej do przyjęcia dla szerszego grona odbiorców. Zakochany
‘z Zakochany bez pamięci „jest staromodny romans, w parze z wrażliwością Generation X i sztucznych / alternatywnej rzeczywistości efektów specjalnych. To jest w istocie, boy-meets-girl, boy-traci-girl i próbuje ją odzyskać, uświęcone formuły z miękkich osi Sci-Fi w wirów filmowych na całym. Film jest bardziej prawdopodobne, aby odwołać się do VH1 niż widzom MTV. I to jest bardzo prawdopodobne, że znaczne zagraniczne sukcesy.
Brawo, Charlie! Bravo Gondry!

Comments are closed.